Модул Жан Моне: позив на Летњу школу „Јединство у различитости: локално наспрам глобалног“

19. јуна 2019

Позивамо вас да учествујете у раду Жан Моне летње школе „Јединство у различитости: локално наспрам глобалног“, која ће се одржати од 1. до 5. јула 2019. године на Факултету музичке уметности Универзитета уметности у Београду.

Школа чини факултативни део Жан Моне модула Музика и уметност у обликовању европског културног идентитета који реализује Катедра за музикологију Факултета музичке уметности и намењена је студентима мастер и докторских студија музике, драме, ликовних и примењених уметности и историје уметности.

Предавачи:

др Марија Масникоса, ванредни професор Факултета музичке уметности у Београду, академски координатор Жан Моне модула Музика и уметност у обликовању европског културног идентитета
др Ивана Перковић, редовни професор Факултета музичке уметности у Београду
др Тијана Поповић Млађеновић, редовни професор Факултета музичке уметности у Београду
др Невена Даковић, редовни професор Факултета драмских уметности у Београду
др Никола Шуица, редовни професор Факултета ликовних уметности у Београду

Полазницима Школе биће додељени сертификати, усаглашени са Европским стандардом студентске мобилности и правилима Еразмус + фондације.

Више информација можете пронаћи у брошури и на веб сајту пројекта http://arte.bg.ac.rs/letnja-skola/.