Проф. др Мирјана Николић присуствовала обележавању Дана Универзитета у Приштини и седници Ректорског савета КОНУС-а

28. јуна 2021

Проф. др Мирјана Николић присуствовала је Свечаној академији поводом обележавања Дана Универзитета у Приштини са привременим седиштем у Косовској Митровици, која је одржана на Видовдан, 28. јуна 2021. године, у амфитеатру Факултета техничких наука. Свечану академију отворио је ректор Универзитета у Приштини са привременим седиштем у Косовској Митровици, проф. др Здравко Витошевић.

Овом приликом је проф. Мирјана Николић у Галерији Факултета уметности отворила завршну изложбу радова студента основних и мастер студија којом је јавности представљен рад студента током ове школске године.

Отварање завршне изложбе радова студента основних и мастер студија

Истог дана у Косовској Митровици одржана је свечана и радна седница Ректорског савета Конференције универзитета Србије којом је председавала председница КОНУС-а – проф. др Иванка Поповић, а којој су присуттвовали државни секретар проф. др Маријана Дукић Мијатовић и проф. др Бојан Тубић, помоћник министра просвете, науке и технолошког развоја РС.