Конкурс за пријаву студената за Летњу уметничку школу Универзитета уметности – Београд, 15-22. јул 2016.

5. маја 2016

УНИВЕРЗИТЕТ УМЕТНОСТИ У БЕОГРАДУ

расписује

КОНКУРС

за пријаву студената за

ЛЕТЊУ УМЕТНИЧКУ ШКОЛУ ПРЕКО СВАКЕ ГРАНИЦЕ
БЕОГРАД,15-22. ЈУЛ 2016.

Универзитет уметности традиционално организује Летњу школу са циљем да истражи и промовише културно благо наше земље. После више година обилажења разних крајева Србије, ове године определили смо се да одржимо Летњу школу управо у Београду, у непосредној близини Ректората, на простору Косанчићевог венца, савске падине и приобаља. Обиље историјског, културног и уметничког блага које чува овај део Београда видели смо као инспирацију и као природну платформу за годишње окупљање студената уметности сва четири факултета нашег универзитета, као и студената из иностранства.  Под називом Преко сваке границе, Школа ће се одржати у периоду од 15. до 22. јула 2016. године.

Учешће на Летњој уметничкој школи је бесплатно за све полазнике.

Пријаве послати на: summer.arts.school@gmail.com
Потребна документација: попуњен пријавни формулар; учесници ликовних радионица подносе и 3-5 изабраних радова у JPG формату
Рок за пријаву: 30. 05. 2016.

Више информација о конкурсу и Летњој уметничкој школи 2016: www.arts.bg.ac.rs,  summer.arts.school@gmail.com или +381 11 2624 020

Програм ЛУШ 2016.

Пријавни формулар