Обавештење студентима поводом ванредног стања

6. априла 2020

У складу са Одлуком о обустави извођења наставе у високошколским установама, средњим и основним школама и редовног рада установа предшколског васпитања и образовања („Службени гласник РС“ бр. 30/2020), која је је донета од стране Владе Републике Србије, Универзитет уметности у Београду даје следеће

ОБАВЕШТЕЊЕ СТУДЕНТИМА ПОВОДОМ ВАНРЕДНОГ СТАЊА

Зграде Универзитета уметности у Београду и факултета у његовом саставу биће затворене за наставу док је на снази мера обуставе извођења наставе у високошколским установама одређена од стране Владе Републике Србије.

Сви облици наставе, за које постоје могућности, на свим нивоима студија, биће извођени на даљину.

Током трајања мере обуставе извођења наставе у високошколским установама неће се реализовати испитни рокови. Сви планирани испитни рокови спровешће се по окончању ове мере и то према динамици која ће бити накнадно утврђена.

Консултације наставника и сарадника са студентима одржаваће се путем e-mail-а или другим електронским путем.

Током трајања мере обуставе извођења наставе у високошколским установама за све студенте неће тећи рокови у вези са одбранама завршних радова.