Отворена изложба “Лого 60 година Универзитета уметности у Београду”, Ректорат, 22. март 2017.

21. марта 2017

У оквиру обележавања 60 година Универзитета уметности у Београду, у холу Ректората 22. марта 2017. отворена је изложба Лого 60 година Универзитета уметности у Београду студената одсека Графички дизајн Факултета примењених уметности. На изложби је представљено преко 30 студентских решења знака јубилеја, рађених под менторством ред. проф. Зорана Блажине на предмету Графичке комуникације. После доста размишљања, између више изванредних решења изабран је знак Жељка Шпице, студента четврте године.

Изложбу су отворили мр Зоран Ерић, ректор Универзитета уметности, и Зоран Блажина, професор предмета Графичке комуникације и декан Факултета примењених уметности.