Потписан Уговор о студентској стипендији “Јелена Лазаревић”, 16. децембар 2021.

18. децембра 2021
Кристина Јанковић, добитница стипендије, проф. др Мирјана Николић, ректор Универзитета уметности, Ромаин Поиро, председник асоцијације Balkans Expression

У Ректорату Универзитета уметности, 16. децембра 2021. године, свечано је потписан Уговор о студентској стипендији “Јелена Лазаревић”, која се по први пут додељује најбољем франкофоном студенту мастер студија Културне политике и менаџмента Интердисциплинарних студија Универзитета уметности, а односи се на академску 2021/2022 годину.

Стипендију додељује асоцијација Balkans Expression из Лиона, Француска, која овим чином показује своју спремност да пружи подршку најбољим студентима, а посебно студентима Универзитета уметности. Ове године, стипендија је додељена Кристини Јанковић, студенткињи мастер студија Културне политике и менаџмента.

Уговор су потписали ректор Универзитета уметности, проф. др Мирјана Николић, председеник асоцијације Balkans Expression, господин Ромаин Поиро и студенткиња Кристина Јанковић.

Потписивању су присуствали: проф. емеритус др Милена Драгићевић Шешић, оснивач програма Културна политика и менаџмент, доц. др Нина Михаљинац, руководилац програма Културна политика и менџмент и Весна Адамовић, координатор за мобилност студената и научника Француског института у Београду.