Амбасадор Аустрије и директор Аустријског културног форума посетили Универзитет уметности, 19. новембар 2015.

20. новембра 2015
мр Растко Ћирић, проректор, Драган Петровић, проректор, Јоханес Иршик, директор Аустријског културног форума, др Јоханес Ајгнер, амбасадор Аустрије, мр Зоран Ерић, ректор, др ум. Милета Продановић, проректор

Његова екселенција амбасадор Аустрије у Београду, др Јоханес Ајгнер (Johannes Eigner) и директор Аустријског културног форума Јоханес Иршик (Johannes Irschik) посетили су 19. новембра 2015. Универзитет уметности, где су се састали са ректором проф. мр Зораном Ерићем и проректорима др ум. Милетом Продановићем, мр Растком Ћирићем и Драганом Петровићем. На састанку се разговарало o досадашњој плодоносној сарадњи Универзитета уметности са аустријским високошколским установама и институцијама културе, као и са Аустријским културним форумом у Београду. Предочени су нови правци сарадње, а једна од њих могла би се односити на учешће професора и студената из Аустрије на Летњој уметничкој школи 2016. Универзитета уметности.