Изложба радова студента генерације ФЛУ у шк. 2016/2017, Галерија ФЛУ, 26. децембар 2017.

28. децембра 2017

У оквиру прославе Дана Универзитета уметности, у Галерији ФЛУ 26. децембра 2017. отворена је изложба слика Иване Јанчић, студента генерације Факултета ликовних уметности у шк. 2016/2017. години. Изложбу је отворио проректор УУ, др ум. Милета Продановић. У музичком делу програма наступио је Павле Филиповић, студент Гитаре ФМУ.

Студенти генерације Универзитета уметности у шк. 2016/2017. години су: Душан Јоксић, дипломирани виолиниста (Катедра за гудачке инструменте ФМУ, класа проф. Гордане Матијевић Недељковић); Ивана Јоксић, мастер сликарства (Одсек сликарство ФЛУ, класа проф. Гордана Николића); Милица Радуловић, дипломирани конзерватор и рестауратор слика и уметничких дела на папиру (Одсек конзервација и рестаурација ФПУ); Тара Манић, дипломирани позоришни и радио редитељ (Катедра за позоришну и радио режију ФДУ).