Изложба студената генерације Универзитета уметности у школској 2012/2013. години

23. децембра 2013
Шејма Продановић, студент генерације ФЛУ, Невена Марковић, студент генерације ФПУ

Студенти генерације Универзитета уметности у школској 2012/2013. године су: Ненад Ивовић, студент генерације Факултета музичке уметности; Шејма Продановић, студент генерације Факултета ликовних уметности; Невена Марковић, студент генерације Факултета примењених уметности и Павле Динуловић, студент генерације Факултета драмских уметности.

Проректор Универзитета уметности ред. проф. Анђелка Бојовић отворила је 23. децембра 2013. године у Галерији Факултета ликовних уметности Изложбу радова студената генерације Факултета ликовних уметности Шејме Продановић и Факултета примењених уметности Невене Марковић.