Oдржан Дан отворених врата УУ! Ректорат, 19. мај 2023.

22. маја 2023

У Ректорату Универзитета уметности, 19. маја 2023. у периоду од 17-21 час одржан је Дан отворених врата УУ.

Дан отворених врата био је одлична прилика за све кандидате заинтересоване за упис на сва три нивоа студија четири факултета из састава Универзитета уметности и Интердсициплинарних студија, да се сретну са професорима и студентима и “из прве руке”, у непосредном контакту добију све потребне информације о студијским програмима и условима за упис.

Отвореним вратима присуствовали су представници Факултета музичке уметности, Факултета ликовних уметности, Факултета примењених уметности, Факултета драмских уметности и Интердисциплинарних студија – наставници, сарадници, садашњи и бивши студенти, који су у разговору са кандидатима и будућим студентима разменили информације и своја искуства о студијама на Универзитету уметности.