Отворена изложба Летње уметничке школе 2018, Галерија ФЛУ, 19. фебруар 2019.

20. фебруара 2019

У Галерији ФЛУ, 19. фебруара 2019. године отворена је изложба Летње уметничке школе 2018 (ЛУШ), која је под називом Град: будућност традиције/традиција будућности одржана у Лесковцу од 12-19. јула 2018. Водитељи радионица – докторанд ФПУ Мирјана Милакић, доцент ФЛУ Светлана Волиц, докторанд ФДУ Јована Караулић, доцент ФМУ Бранка Поповић – представили су резултате ЛУШ 2018, а наступио је и хор студената ФМУ који је извео неколико композиција насталих на радионици композиције. На отварању су говорили ректор УУ и прошлогодишњи координатор ЛУШ, др ум. Милета Продановић, претходни ректор УУ, мр Зоран Ерић, директорка Лесковачког културног центра Сања Цонић, а госте је у име домаћина изложбе поздравио декан ФЛУ, др ум. Димитрије Пецић.