Посета делегације Конзорцијума институција уметности из Шпаније, 7. децембар 2018.

13. децембра 2018

Универзитет уметности посетила је 7. децембра 2018. делегација Конзорцијума институција уметности CArtes из Галиције, Шпанија. На састанку се разговарало о размени студената и наставника у оквиру програма Еразмус+, као и могућностима за заједничко учешће у програмима за целоживотно учење (Lifelong Learning).

Састанку су присуствовали представници Конзорцијума CArtes Амадор Ордоњез Пујме (Amador Ordóñez Puime), саветник за међународне пројекте у Министарству културе и образовања и Cезар Табоада Варела (César Taboada Varela), директор Школе за уметност и дизајн (Escola de Arte e Superior de Deseño de Ourense Antonio Failde EASD), као и представници Универзитета уметности: ректор Милета Продановић, проректор Биљана Радовановић Бркановић, доцент ФПУ Љубица Јоцић Кнежевић, шеф Кабинета ректора Марија Николић Радоњић и руководилац Службе за међународну сарадњу Јасмина Миловановић.