Успостављена сарадња са општином Свилајнац и Природњачким центром Свилајнац

25. децембра 2019
Јасминка Луковић Јагличић, в.д. директора Природњачког центра Свилајнац; др Мирјана Николић, проректор Универзитета уметности; Драгана Радевић, заменик председника општине Свилајнац

У Ректорату Универзитета уметности, 24. децембра 2019. године, потписан je Меморандум о сарадњи са општином Свилајнац и Уговор о реализацији пословне сарадње кроз заједнички пројекат Летње уметничке школе 2020. са Природњачким центом Свилајнац.

Повод потписивања ових докумената јесте првенствено организација Летње уметничке школе Универзитета уметности 2020. године у Свилаjнцу, али и други облици сарадње у изградњи културног идентитета општине Свилајнац између Универзитета уметности у Београду и институција културе и образовања у Свилајнцу.

Документа су потписале проректор Универзитета уметности др Мирјана Николић, заменик председника општине Свилајнац Драгана Радевић и в.д. директор Природњачког центра Свилајнац Јасминка Луковић Јагличић.